Cennik zajęć z robotyki
Zajęcia odbywają się w godzinach pracy danej placówki, raz w tygodniu.

Warianty dla płatności z góry
1. Za cały kurs – płatność jednorazowa – cena za godzinę zajęć – 27 zł
2. Za cały kurs – płatność w dwóch ratach (na początku i w środku kursu) – cena za godzinę zajęć – 29 zł

Wybierając płatność z góry każdy Uczestnik otrzymuje 2 zajęcia gratis oraz 20% rabat na inne zajęcia organizowane przez Super Bystrzaka, w tym m.in.: Programowanie on-line oraz Urodziny z Robotyką!(promocja dostępna dla nowych zgłoszeń dokonanych w terminie od 01.09.2023 do 31.01.2024)
Uczestnik płaci za wszystkie zaplanowane zajęcia. Dokładna ilość zajęć oraz terminy płatności są podawane w umowie, którą należy zaakceptować przed pierwszymi zajęciami.

Wariant płatności z dołu
3. Płatność miesięczna – cena za godzinę zajęć 34 zł, płatność należy uregulować do 10. każdego miesiąca, czyli np. za zajęcia we wrześniu płatność jest wymagana do 10. października itd.. W tym wariancie Uczestnik jest rozliczany tylko za obecności na zajęciach.

Warunki Promocyjne
Osobom, które dokonały zgłoszenia w terminie 5 dni od daty zajęć pokazowych albo 5 dni od
daty uruchomienia zapisów (dotyczy dotychczasowych Uczestników), czyli do 5. września 2023r. przysługują Warunki Promocyjne, czyli karty członkowskie Klubu Super Bystrzaka. Karta upoważnia do wzięcia udziału w loteriach/ konkursach organizowanych w ramach Klubu Super Bystrzaka w roku szkolnym 2023 / 2024 oraz uprawnia do korzystania z 20% rabatu na inne zajęcia organizowane przez Super Bystrzaka jak np. Programowanie on-line oraz Urodziny z Robotyką! Regularna cena karty to 50zł.

Inne promocje
Rodzic / Opiekun prawny może otrzymać 5% rabatu rodzinnego na każde zapisane dziecko. Promocja obowiązuje przy zapisie min. dwojga rodzeństwa. Promocja łączy się z innymi promocjami.

Zniżka na Robotykę stacjonarnie i Programowanie on-line zakupione w pakiecie!
Dokonując zgłoszenia na 2 kursy: Robotyka i Programowanie, otrzymasz aż 20% rabatu od ceny minimalnej, czyli 39zł za zajęcia 60 min. z programowania. Aby skorzystać z rabatu należy dokonać zgłoszenia na zajęcia z Robotyki przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie: www.superbystrzak.pl/zapisy/ oraz dokonać zgłoszenia mailowego na zajęcia z programowania przesyłając zgłoszenie pod adres: bystrzaki.programuja@gmail.com. W treści z głoszenia należy podać następujące informacje:

Imię i nazwisko dziecka
Wiek dziecka
Imię i nazwisko Opiekuna Prawnego
Nr telefonu Opiekuna Prawnego

oraz dopisać: „zakup pakietu (robotyka + programowanie)”